Το κλαδικό σωματείο, ενημερώνει τους εργαζόμενους του κλάδου, ότι τη Δευτέρα 25/5 στις 6 το απόγευμα, θα πραγματοποιηθεί Διοικητικό Συμβούλιο στα γραφεία του σωματείου.Στο Διοικητικό Συμβούλιο θα συζητηθούν τα θέματα:
1. Οι εξελιίξεις με τις κλαδικές συμβάσεις. Η πρόταση του σωματείου.
2.Κινιτοποιήσεις εργαζομένων ομίλου euromedica, στη Λάρισα.(κατάστημα “ΑΡΩΓΗ”)
3.Συμμετοχή του σωματείου στο κάλεσμα του ΠΑΜΕ για πανελλαδικό συλλαλητήριο στις 11/6.
Διαβάστε εδώ την ανακοίνωση του ΠΑΜΕ
Ανακοίνωση για Συλλαλητήρια 11 Ιούνη
Καλούνται όσοι συνάδελφοι επιθυμούν να παραβρεθούν στο Διοικητικό Συμβούλιο που θα πραγματοποιηθεί στα γραφεία του Σωματείου τη Δευτέρα 25/5/2015 και ώρα 6μ.μ.